Dom Olszewnica Stara
Olszewnica Stara, mazowieckie
- 1 450 000 zł
- 197 m²
- 7 360,41 zł/m²
Joanna Kmoch-Kug...
Skontaktuj się
Dom Olszewnica Stara
Olszewnica Stara, mazowieckie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Dom Olszewnica Stara
Zaktualizowane: 10 maja 2026
1 450 000 zł 197 m² 7 360,41 zł/m²
dom wolnostojący
6
702 m²
garaż w bryle budynku
2018
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
702 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2018Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 450 000 zł (7 360,41 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 197 m² (143 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Działka: 702 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI JOANNA KMOCH-KUGLASZ, zaktualizowane: 10.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Olszewnica Stara, Wieliszew, legionowski, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż : wolnostojący dom w Olszewnicy Starej, gmina Wieliszew, pow.legionowski.
Powierzchnia całkowita (potencjalna): ok. 197 m² (z poddaszem do adaptacji)
Powierzchnia zabudowy: 172,58 m²
Powierzchnia netto: 143,64 m²
Powierzchnia użytkowa: 117,20 m²
Rok budowy: 2018 r. (...)